Blog

Co roku świat aranżacji wnętrz zaskakuje nas nowymi trendami. Jakie zmiany przyniósł rok 2024?
Minimalistyczne wnętrza, które pod wieloma wariacjami królowały we wnętrzarskich trendach, powoli odchodzą do lamusa. Laboratoryjne aranżacje, surowość, porządek zaczynają się nam nudzić. Minimalizm powoli, ale skutecznie ustępuje miejsca maksymalizmowi. Na czym polega ten styl?
Wnętrza industrialne cieszyły się popularnością już w latach 50. ubiegłego wieku. Choć od tamtej pory upłynęło sporo czasu, styl ten wciąż jest rozchwytywany i wykorzystywany w domach! Jak urządzić przestrzeń w stylu industrialnym? O czym pamiętać?
Meble z lat 50. i 60. prezentują się bez wątpienia oryginalnie. Zachwycają każdego! W artykule podpowiadamy, jak ozdobić je na święta, by wnętrze zyskało na uroku i świątecznej atmosferze. Zachęcamy do przeczytania!
Styl skandynawski nieustannie zyskuje na popularności. Gości nie tylko w salonach i sypialniach, ale coraz częściej również i w kuchniach. Chcesz, by ten wyjątkowy design był obecny również w Twojej kuchni? Sprawdź nasze porady!
Meble z lat 50. i 60. to prawdziwy hit! Coraz więcej osób docenia PRL-owskie rozwiązania i stosuje je w swoich mieszkaniach. Artykuł pozwoli Ci poznać najpopularniejsze meble z tego okresu czasu. Sprawdź je!
Styl skandynawski jest obecnie jednym z najpopularniejszych stylów stosowanych w mieszkaniach i domach. Jest odpowiedni zarówno dla salonów, sypialni, jak i kuchni. Poznaj jego charakterystyczne cechy oraz najważniejsze zalety!
Porcelana kojarzy się z wyrafinowaniem i elegancją. Przez wieki była towarem absolutnie luksusowym: dostępnym tylko dla najbogatszych. Najpierw do Europy sprowadzano ją z dalekich Chin. Potem na Starym Kontynencie całymi stuleciami szukano sekretu jej produkcji. A kiedy i w Europie odkryto jak powstaje, początkowo była zarezerwowana dla królewskich dworów.
Styl skandynawski od dekad cieszy się uznaniem. Dlaczego go tak cenimy i do czego doprowadziła jego popularność?
Boho to styl, który zrodził się w XIX wieku i stała za nim cyganeria artystyczna. Potem podchwycili go hipisi. Dlatego boho to luz, artystyczne zacięcie, radość.