Blog

Dekorowanie wnętrz zwykle sprawia najwięcej przyjemności. To jak wisienka na torcie po wyczerpującej wykończeniówce i wymagającym nakładów finansowych doborze podstawowego wyposażenia.
Dekorowanie wnętrz zwykle sprawia najwięcej przyjemności. To jak wisienka na torcie po wyczerpującej wykończeniówce i wymagającym nakładów finansowych doborze podstawowego wyposażenia.
Są takie meble, które się nie starzeją. Więcej! Które zawsze wyglądają na nowoczesne. To meble stworzone w duchu skandynawskiego designu. Ale czym właściwie jest skandynawski design? Kiedy się narodził? W czym tkwi jego sekret?
Royal Copenhagen to porcelana od 230 lat wytwarzana w duńskiej manufakturze.
Czym charakteryzuje się design lat 60. i polskie meble z tego okresu?
Meble z lat 50.: Co warto wiedzieć o polskim designie z tamtych lat?
Jaki styl będzie modny w 2023 roku? Japandi! Co to za styl i do kogo pasuje?
Coraz wyraźniej czujemy klimat świąt. Niestety kolejny rok z rzędu dla wielu z nas będą one pełne niepokoju i obaw o przyszłość. Święta to też czas, który “tradycyjnie” dla wielu rodzin oznacza przedświąteczną nerwówkę, maratony w sklepach, porządki i gotowanie, które sprawia, że w Boże Narodzenie, zamiast celebrować czas z bliskimi, padamy z nóg. A gdybyśmy w tym roku zamiast na wyczerpujący perfekcjonizm i stres,
Jak zaaranżować wnętrza, by te były nie tylko piękne, ale też przyjazne do życia? Najważniejsze jest zaplanowanie przestrzeni: wydzielenie stref, miejsca na wszelkie niezbędne sprzęty i meble. Drugą zasadą jest zadbanie o odpowiednie oświetlenie: wykorzystanie do maksimum światła naturalnego, zadbanie o oświetlenie funkcyjne oraz klimatyczne. Trzecim punktem jest odpowiednie dobranie kolorów: tak, by te były spójne w całym dom
Jak zaaranżować piękne wnętrza? Od czego zacząć, na co zwracać uwagę? Zapraszamy do lektury.

Sklep internetowy koneserdesign.pl używa plików „cookies” w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na zapisywanie plików „cookies” na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji