Last addedproducts in our store

FREE TRANSPORT IN POLAND

For orders over 1500 PLN.

QUICK SUPPORT

At each step, you can count on our support.

30 DAYS RETURN POLICY

You have the right to withdraw from the contract.

SHOPPING SAFETY

Every connection to our site is encrypted.

BEST OFFERproducts at the best prices

Bloglatest posts

Meble z okresu PRL-u – wreszcie docenione perełki designu cz. 1

Nawet najlepsze rozwiązania, kiedy stają się przymusem a nie wyborem, zamiast aprobaty, wywołują niechęć. Tak było z doskonałym polskim designem z ...

Porcelanowe figurki zwierząt – czyli jak kolekcjonować porcelanę

Kolekcjomanie porcelany kojarzy się często ze zbieraniem unikatowych filiżanek czy zastaw stołowych. Oczywiście można zbierać porcelanę wg takiego ...

Styl industrialny w 3 krokach

Jak narodził się styl industrialny? Z prozy życia. Jego powstanie było konwencją recesji w Stanach Zjednoczonych. Wówczas wiele przestrzeni przemys...

Koneser DesignShop with Danish design, Art Deco and Vintage

Koneser DesignShop with Danish design, Art Deco and Vintage

Meble lata 60. - polski design

Polski design z lat 50. i 60. to niewątpliwie wspaniałe inspiracje dla obecnych producentów mebli, którzy tworzą nowoczesne modele w stylu retro. Meble z lat 60. są na tyle charakterystyczne, że łatwo je rozpoznać, chociażby przez szczupłe nóżki rozstawione na zewnątrz. Aranżacje wnętrz nawiązujące do lat 50. i 60. zapisały się w historii polskiego wzornictwa. PRL-owski nieśmiertelny styl, którym coraz częściej dekorujemy polskie domy to aranżacje salonu sprzed dziesięcioleci, w których meble z lat 50 i 60 są proste, funkcjonalne, mają lekką konstrukcję i materiałowe obicia w ciepłych i pastelowych kolorach.

Meble vintage - duński design

Moda na vintage to jeden z gorących trendów ostatnich lat oraz uznanie dla polskiego wzornictwa z przełomu lat 50. i 60. Do łask wracają duńskie meble vintage, stylizowane na starodawne jak i odnowione, które otrzymały drugie życie. W naszej ofercie znajdują się stare meble vintage takie jak wygodne fotele, piękne krzesła, stoły, drewniane komody i inne. Kompletując całe zestawy mebli, nadasz duńskiego designu i charakteru wnętrzom swojego mieszkania, domu czy biura.

Meble art deco – styl i elegancja

Meble art deco to przeciwieństwo stylu skandynawskiego, czyli wszechobecnego minimalizmu. Meble art deco to meble wyjątkowo stylowe, luksusowe i eleganckie. Najbardziej charakterystyczne dla mebli i przedmiotów art deco są geometryczne kształty, które najczęściej oparte są na kontrastowym zestawieniu barw, głównie czerni i bieli, czy czerni i złota. Estetyka tego stylu doskonale łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Styl art deco jest niezwykle ceniony, a reprezentujące go stylowe meble i dzieła sztuki to niezwykle cenne okazy.

Koneser Design – meble retro, meble art deco i wiele innych niepowtarzalnych rozwiązań wnętrzarskich dla prawdziwych koneserów. Jesteś miłośnikiem vintage? Poszukujesz oryginalnych mebli retro? A może zależy Ci na luksusowych meblach art deco?

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą. Wśród asortymentu duńskiego designu, mebli retro, mebli art deco oraz vintage znaleźć można między innymi komody, biblioteczki, stoły, krzesła, kanapy, biurka i wiele innych oryginalnych, niepowtarzalnych rozwiązań, które skutecznie odmienią Twoje wnętrze.

Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i również przedsiębiorstwa. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym zespołem.

Online shop koneserdesign.pl uses „cookies” to provide services and anonymous statistics. By using it, you agree to save „cookies” on your device. You can withdraw your consent by changing your browser settings.

Accept More informations