Zuletzt hinzugefügtProdukte in unserem Shop

KOSTENLOSER TRANSPORT IN POLEN

Für Bestellungen über 1500 PLN.

SCHNELLE HILFE

Sie können sich in jeder Phase auf unsere Unterstützung verlassen.

30 TAGE RÜCKKEHR

Sie haben das Recht, vom Vertrag zurückzutreten.

EINKAUFSICHERHEIT

Jede Verbindung zu unserer Website ist verschlüsselt.

GelegenheitProdukte zu fantastischen Preisen

BlogNeueste Beiträge

Porządki przed śmiercią – czyli szwedzki sposób na piękne wnętrza i szczęśliwe życie

Od kilkunastu lat temat sprzątania i segregowania rzeczy cieszy się niesłabnącą popularnością. Powstają na ten temat programy telewizyjne, książki,...

Aranżacja wnętrz – pojęcia cz. 2

W aranżacji wnętrz nieustannie pojawiają się nowości. Powstają nowe style, nowe idee, rozwiązania i elementy wykończenia. A co za tym idzie: nowe h...

Aranżacja wnętrz – pojęcia

Czy czytając pisma lub portale o tematyce aranżacji wnętrz macie czasem wrażenie, że opanowała je istna nowomowa? W większości artykułów pojawiają ...

Koneser DesignKaufen Sie mit dänischem Design, Art Deco und Vintage ein

Koneser DesignKaufen Sie mit dänischem Design, Art Deco und Vintage ein

Meble lata 60. - polski design

Polski design z lat 50. i 60. to niewątpliwie wspaniałe inspiracje dla obecnych producentów mebli, którzy tworzą nowoczesne modele w stylu retro. Meble z lat 60. są na tyle charakterystyczne, że łatwo je rozpoznać, chociażby przez szczupłe nóżki rozstawione na zewnątrz. Aranżacje wnętrz nawiązujące do lat 50. i 60. zapisały się w historii polskiego wzornictwa. PRL-owski nieśmiertelny styl, którym coraz częściej dekorujemy polskie domy to aranżacje salonu sprzed dziesięcioleci, w których meble z lat 50 i 60 są proste, funkcjonalne, mają lekką konstrukcję i materiałowe obicia w ciepłych i pastelowych kolorach.

Meble vintage - duński design

Moda na vintage to jeden z gorących trendów ostatnich lat oraz uznanie dla polskiego wzornictwa z przełomu lat 50. i 60. Do łask wracają duńskie meble vintage, stylizowane na starodawne jak i odnowione, które otrzymały drugie życie. W naszej ofercie znajdują się stare meble vintage takie jak wygodne fotele, piękne krzesła, stoły, drewniane komody i inne. Kompletując całe zestawy mebli, nadasz duńskiego designu i charakteru wnętrzom swojego mieszkania, domu czy biura.

Meble art deco – styl i elegancja

Meble art deco to przeciwieństwo stylu skandynawskiego, czyli wszechobecnego minimalizmu. Meble art deco to meble wyjątkowo stylowe, luksusowe i eleganckie. Najbardziej charakterystyczne dla mebli i przedmiotów art deco są geometryczne kształty, które najczęściej oparte są na kontrastowym zestawieniu barw, głównie czerni i bieli, czy czerni i złota. Estetyka tego stylu doskonale łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Styl art deco jest niezwykle ceniony, a reprezentujące go stylowe meble i dzieła sztuki to niezwykle cenne okazy.

Koneser Design – meble retro, meble art deco i wiele innych niepowtarzalnych rozwiązań wnętrzarskich dla prawdziwych koneserów. Jesteś miłośnikiem vintage? Poszukujesz oryginalnych mebli retro? A może zależy Ci na luksusowych meblach art deco?

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą. Wśród asortymentu duńskiego designu, mebli retro, mebli art deco oraz vintage znaleźć można między innymi komody, biblioteczki, stoły, krzesła, kanapy, biurka i wiele innych oryginalnych, niepowtarzalnych rozwiązań, które skutecznie odmienią Twoje wnętrze.

Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i również przedsiębiorstwa. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym zespołem.

Der Online-Shop koneserdesign.pl verwendet „Cookies”, um Dienste und anonyme Statistiken bereitzustellen. Durch die Verwendung stimmen Sie zu, „Cookies” auf Ihrem Gerät zu speichern. Sie können Ihre Einwilligung widerrufen, indem Sie Ihre Browsereinstellungen ändern.

Akzeptieren Mehr Informationen