Kim jesteśmy?

Koneser Design to od 2018r. odłam największej firmy w Polsce zajmującej się renowacją oraz sprzedażą mebli antycznych z całej Europy. Jesteśmy młodym zespołem z pasją do vintage, wystroju wnętrz oraz niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich.

Co robimy?

Danish Design - Art Deco - Vintage 

Koneser Design specjalizuje się w unikatowych egzemplarzach mebli vintage. W naszym asortymencie znajdą Państwo meble z lat 50. 60. oraz 70. Szczególnie zachwyca nas duński design, skandynawscy projektanci mebli i designerzy tacy jak Arne Jacobsen, Arne Vodder czy Kai Kristiansen.

sideboard

Nasza oferta opiera się również na unikalnych egzemplarzach mebli pochodzących z polskich fabryk,  z okresu PRL, projektów Józefa Chierowskiego czy Henryka Lisa oraz mebli w stylu Art Deco z lat 40 oraz 50. 

sekretarzyk duński design


Dla kogo stworzyliśmy firmę Koneser Design ? 

Koneser Design to miejsce dla osób które pragną wyróżnić swoje wnętrze od tych, pochodzących z masowych sieciówek.

Koneser Design to miejsce dla ludzi który kochają design, pragną otaczać się pięknymi, unikatowymi, wartościowymi przedmiotami z ubiegłych lat.


Dlaczego nasze antyki są wyjątkowe?

Jako prawdziwi miłośnicy vintage pragniemy my aby każdy nasz przedmiot był unikalny, wyjątkowy, niespotykany. 

Dokładamy najwyższych starań aby nasze meble były po profesjonalnej renowacji drewna, siedziska czy wymianie tapicerki. Każdy nasz mebel pragniemy przywrócić do czasów świetności sprzed lat.

Jak można się z nami skontaktować?

Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszych wyjątkowych mebli w salonie meblowym Antyki Koneser w Chorzowie oraz w Świętochłowicach. 

biuro@koneserdesign.pltel.+48 506-737-944

Der Online-Shop koneserdesign.pl verwendet „Cookies”, um Dienste und anonyme Statistiken bereitzustellen. Durch die Verwendung stimmen Sie zu, „Cookies” auf Ihrem Gerät zu speichern. Sie können Ihre Einwilligung widerrufen, indem Sie Ihre Browsereinstellungen ändern.

Akzeptieren Mehr Informationen